• Aloesowe Centrum

SKLEP Z PRODUKTAMI FOREVER LIWING PRODAKT

FBO

ID 480000176179 - Grażyna Kobierska
ID 480900044511 - Mirosław Rzeszut

Forever Living Products, firma założona w 1978 roku, to międzynarodowe przedsiębiorstwo o rocznych
obrotach sięgających 2 miliardów dolarów, którego oddziały znajdują się na wszystkich kontynentach
świata, a Biuro Główne położone jest w Scottsdale w Arizonie.
FLP słynie z produktów najwyższej jakości, której gwarancją jest nadzór nad każdym ogniwem procesu
produkcyjnego. Firma posiada tysiące akrów plantacji aloe vera, wysokiej klasy zakłady przetwórcze,
flotę transportową i liczny, wykwalifikowany personel. Dlatego możecie być pewni, że nasze wyroby to
końcowy efekt bardzo starannego procesu OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

Inspirowana aloesem jakość

Aby zapewnić najwyższą jakość, Forever uprawia aloe vera na swoich własnych plantacjach, bez stosowania herbicydów i pestycydów. Na aloesowych plantacjach Forever rośnie ponad 50 MILIONÓW KRZEWÓW ALOE VERA, co oznacza,że oczyszczą one Zieę z 2 milionów ton CO2 w ciągu roku. Farmerzy Forever zbieraą aloes ręcznie, traktuąc go z najwyżsą piecą. Wartściowy miąższ jest delikatnie oddzielany od reszty lścia i stabilizowany podczas specjalnego, opatentowanego procesu. Liście przetwarzane są w ciàgu kilku godzin od zbioru, aby dostarczyç najczystszego, najświeższego mąższu aloe vera, który zachowa swoje właściwości. Kluczem do sukcesu Forever jest zaanga żowanie w jakość i czystość. Od uprawy, poprzez zbiory aż do przetwarzania, aloes Forever jest pielęgnowany z taką samą starannością, pieczą i zachowaniem najwyższych standardów, jakie przykładamy do każdego z naszych produktów.
OD ROŚLINY DO PRODUKTU DLA CIEBIE.

PRODUKTY NA KAŻDĄ POTRZEBĘ

Od czterech dekad angażujemy się w poszukiwanie najlepszych naturalnych źródeł zdrowia i urody oraz w dzielenie się nimi ze światem. Nasze produkty aloesowe jako pierwsze otrzymały Pieczęć Aprobaty Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu przyznawaną za jakość i czystość. Forever zaczyna od 100% aloe vera, delikatnie dodając tylko tyle innych składników, by wytworzyć unikatowe produkty. Wszechstronność aloesu sprawia, że może on być używany na wiele sposobów, by pomóc ci wyglądać i czuć się lepiej.
Forever nie testuje produktów na zwierzętach, a wiele z ich oznaczone jest symbolem koszerności, halal i islamskość pieczęcią aprobaty.

GWARANCJA FOREVER

Jesteśmy tak pewni jakości naszych produktów,że oferujemy 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, jeżeli klient nie będzie całkowicie zadowolony. Nie jesteś zadowolony z produktu kupionego od Przedsiębiorcy Forever? W ciągu 30 dni od daty zakupu, możesz oddać mu rachunek i opakowanie, i otrzymać zwrot pieniędzy. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że nasze produkty przynoszą korzyści milionom ludzi w ponad 155 krajach świata.

Nasze produkty posiadają certyfikaty:

INTERNATIONAL ALOE SCIENCE COUNCIL - nadawany przez Międzynarodową Radę Naukową ds. Aloesu Certyfikat ten przyznawany jest wyłącznie produktom, które spełniają rygorystyczne wymagania, co do jakości i czystości aloesu. Firma Forever Living Products otrzymała certyfikat dla Miąższu Aloesowego już w 1982r. Certyfikacja odbywa się co rocznie, tak by niezmiennie produkty były najwyższej jakości, dodatkowo w ciągu roku odbywają się wyrywkowe kontrole jakości produktów
KOSHER - Wszystkie produkty Forever Living Products, które posiadają ten certyfikat, potwierdzają, że zostały wyprodukowane zgodnie z rygorystycznymi warunkami produktów koszernych.
HALAL - 
Forever Living Products i Aloe Vera of America (AVA) posiadają certyfikat Islamic Food and Nutrition Council of America (Islamskiej Rady Żywności i Żywienia Ameryki – IFANCA). Kwalifikuje produkty jako „Halal”. Produkt z certyfikatem nie może zawierać alkoholu ani żadnych składników pochodzenia zwierzęcego. Poniższe produkty uzyskały ten certyfikat, co potwierdza, że mogą być spożywane przez muzułmanów. „Halal” oznacza po arabsku „to co dozwolone” / „to co nakazane”.
ISLAMIC SEAL OF APPROVAL - Islamska Pieczęć Aprobaty To kolejna pieczęć – potwierdzenie jakości oraz czystości produktów Forever Living Products.

PETA CRUELTY FREE – Produkty nietestowane na zwierzętach. Forever Living Products pozostaje w zgodzie z wytycznymi PETA. Zgodnie z obowiązującym prawem żadne sprzedawane w Unii Europejskiej kosmetyki i produkty pielęgnacyjne (ani ich składniki) nie mogą być testowane na zwierzętach. Jeżeli więc produkt dopuszczony jest do obrotu na terenie UE, oznacza to, że nie jest on testowany na zwierzętach.

NAPOJE ALOESOWE:
Gama stworzonych z najwyższej jakości składników suplementów i napojów Forever, w połączeniu ze zdrową, zbilansowaną dietą, prowadzi na drogę do doskonałego zdrowia i samopoczucia.
Każdy produkt, którego głównym składnikiem jest czysty, stabilizowany miąższ aloe vera pozyskiwany bezpośrednio
z wnętrza liścia, oferuje bogactwo substancji odżywczych wspierających optymalne zdrowie i witalność. Zrównoważony styl życia w połączeniu z jakością aloesowych produktów Forever mogą pomóc ci uzyskać optymalne zdrowie i witalność dla zachowania doskonałego samopoczucia.

Od tysięcy lat aloes znany jest jako znakomicie służąca naszemu zdrowiu, magiczna roślina posiadająca wiele zalet. Zachwycano się jego naturalnymi kojącymi, chłodzącymi i nawiląającymi właściwościami. Także dziś stosowany jest do łagodzenia drobnych oparzeń, przynosi ulgę przy podrażnieniach i pomaga w zachowaniu włściwego nawilżenia i dobrej
kondycji skóry. Tymczasem ta fantastyczna, pustynna roślina oferuje nam niesamowite korzyści, takze wówczas, gdy ją spożywamy.

"Od produktu" ..............
Forever Living Products wykorzystuje aloes już od 40 lat. Sądziliśmy, że osiągnęliśmy perfekcję w wytwarzaniu produktów aloesowych. Jednakęe nowe odkrycia technologiczne oraz zaangażowanie zespołu ds. badań i rozwoju naszej firmy, otworzyły innowacyjne możliwości stworzenia jeszcze lepszego napoju Forever Aloe Vera i dostarczenie go bezpośrednio do ciebie. Odnaleźliśmy sposób, aby utrzymać wszystkie korzyści płynące z napoju aloesowego i jednocześnie nie dodawaç konserwantów. Miąższ jest stabilizowany jedynie przez modyfikację odczynu pH, wykorzystując powszechnie obecny w przyrodzie kwas askorbinowy i kwas cytrynowy.

Aseptyczny proces przetwarzania rozpoczyna się na plantacjach, kiedy dolne liście aloesu osiągną dojrzałość i są ręcznie odcinane. Jeszcze w centrum przetwórczym na terenie plantacji są myte i filetowane, a następnie otrzymany miąższ aloesowy przechodzi surowy proces kontroli jakości. By zagwarantować zachowanie korzystnych właściwości aloesu, w ciągu sześciu godzin od zbioru trafia on do aseptycznego zbiornika. Podczas procesu aseptycznego aloes jest traktowany błyskawicznie niezwykle silnym strumieniem powietrza o wysokiej temperaturze (ang. Flash heating), które bezpiecznie eliminuje szkodliwe bakterie, jednocześnie zachowując wszystkie właściwości i świeżość rośliny. W rezultacie, bez konieczności stosowania konserwantów, produkt jest tak świeży i odżywczy jak to tylko możliwe. Czysty miąższ jest następnie pakowany do zbiorników i transportowany do współpracujących z nami zakładów produkcyjnych, które w pełni poddają się surowym wymogom jakościowym i wytwórczym.

W zakładach wytwórczych dodawane są pozostałe składniki dopełniające recepturę. Tak uzyskany produkt jest jeszcze raz dokładnie kontrolowany, a następnie ponownie poddawany błyskawicznemu uderzeniu wysoką temperaturą. Aseptyczny proces, opracowany specjalnie dla aloesu, bardziej efektywnie minimalizuje utratę wrażliwych na temperaturę substancji odżywczych, jednoczeÊśnie maksymalnie zwiększając zawartość korzystnych polisacharydów.

Dla Ciebie .....
Otrzymane w ten sposób napoje kierowane są na linię pakującą. Sterylne, płaskie opakowanie Tetra Pak zostanie napełnione, a następnie w sterylnej komorze próżniowej szczelnie zamknięte nakrętką. Opakowania Tetra Pak podlegają recyclingowi, zawierają bowiem cenne surowce, które można odzyskać i wykorzystać ponownie. Poza kartonową obudową każde takie opakowanie składa się jeszcze z 4 warstw folii polietylenowej chroniącej przed wilgocią oraz z warstwy folii aluminiowej zabezpieczającej przed światłem i dostępem tlenu. Z zapakowanym w ten sposób napojem aloesowym kontakt ma jedynie folia polietylenowa, która jest całkowicie bezpieczna dla organizmu człowieka.

Dzięki takiemu składowi i właściwościom poszczególnych warstw, całe opakowanie Tetra Pak, jeśli pozostanie nienaruszone, może utrzymać świeżość napoju aloesowego nawet dwa lata.

Napoje aloesowe w opakowaniach Tetra Pak spełniają wszystkie surowe wymogi jakościowe dotyczące czystości, zawartości i kompozycji składników niezbędne by posługiwać siś certyfikatem Międzynarodowej Rady Naukowej ds. Aloesu. Co więcej, stabilizowany miąższ z wnętrza liścia aloesu w naszych napojach znacznie przekracza wymagane do certyfikacji IASC minimum. Jesteśmy dumni, że zawsze działamy zgodnie z filozofią „od rośliny do produktu”
i możemy dostarczyć do twojego domu aloes tak bliski naturze.

SUPLEMENTY DIETY:
Najczystsze źródła zdrowia i witalności z natury są podstawą doskonałego wyglądu i samopoczucia. Skorzystaj ze starannie skomponowanych receptur i najwyższej jakości składników zawartych w suplementach diety Forever.

PRODUKTY PSZCZELE:
Wszystkie produkty pszczele Forever Living Products pochodzą z pasiek znajdujących się na terenach ekologicznie czystych, gdzie nie występują „cywilizacyjne” zanieczyszczenia gleby ani powietrza i gdzie nie używa się żadnych pestycydów. Fachowa opieka nad rodzinami pszczelimi, nowoczesny sprzęt i metody pozyskiwania bezcennych
produktów pszczelich oraz surowe przestrzeganie higieny w zakładach przetwórczych sprawiają, że dostajesz do rąk produkt idealnie czysty, w 100% naturalny, o nieocenionych wprost wartościach odżywczych.

HARMONIJNA SYLWETKA I KONTROLA WAGI:
Obecnie coraz więcej osób świadomych jest konieczności kontrolowania swojej wagi, prowadzenia zdrowego stylu życia
i przestrzegania właściwej diety. A jaka ta dieta być powinna? Smaczna, nieskomplikowana, dodająca energii i...
ujmująca kilogramów. Właśnie taka jak produkty FLP służące kontroli wagi! Mogą Ci one pomóc uzyskać i utrzymać
harmonijną sylwetkę.

OLEJKI ETERYCZNE:
Olejki eteryczne Forever są produkowane z najwyższej jakości składników. Wybierając miejsca, z których pochodzą
rośliny, owoce i zioła bierzemy pod uwagę mineralny skład gleby, warunki klimatyczne i zrównoważony rozwój,
niezakłócający równowagi ekologicznej.

PIELĘGNACJA SKÓRY:
Skóra stanowi pierwszą linię obrony w codziennej walce z negatywnymi czynnikami zewnętrznymi, dlatego musimy
o nią szczególnie dbać. Unikalne, różnorodne produkty na bazie kojącego aloesu nawilżają i odżywiają skórę.

CODZIENNA PIELĘGNACJA:
Forever Living Products połączyło korzystne właściwości miąższu aloe vera ze składnikami najwyższej jakości, by zaoferować wam gamę niezrównanych codziennych produktów pielęgnacyjnych. Z naszymi produktami doświadczysz dobrodziejstw aloesu na własnej skórze – od stóp do głów. Emulsje i balsamy, szampony i mleczka – ciesz się
pięknym wyglądem i świetnym samopoczuciem z naszą pełną gamą codziennych produktów pielęgnacyjnych!